Hirdetés

2018. augusztus 17., péntek

Gyorskeresés

(#1) Enigma1945

Enigma1945
(senior tag)

Köszönöm a cikkedet! Ez nagyon hasznos!

A félelem nem létezik máshol, csakis a tudatodban.

(#2) k-adi

k-adi
(PH! kedvence)

Ubi-ét várom a legjobban!

splinter cell #fingerscrossed :C

(#3) laleh

laleh
(PH! addikt)

Lesz ám program bőven! :)

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#4) hombre[EU]

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Kávéfōzō/vízforraló már bekészítve? 😀 Kitartás és thanks :R

you must be the change you wish to see in the world

(#5) TOBYMACK

TOBYMACK
(kvázi-tag)

A cikk szerkesztőjétől kérdezném, hogy az élő előadások linkjei itt lesznek a cikkben? Csak azért kérdezem mert akkor itt kereshetnénk majd amikor futnak élőben.
Nagyon jól összeszedett egyébként.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#6) oriic válasza TOBYMACK (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Itt is lesznek, meg külön is. :) Ez a cikk azért is jó, mert folyton főoldalon van, így ha valaki nem találna valamit, akkor a linkek benne lesznek mindenről. :) :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#7) Fred23 válasza oriic (#6) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Köszi, ez jó hír! Mondjuk engem talán csak az új Tomb Raider és Splinter Cell érdekel; de ki tudja, lehet, lesz majd még valami más is.

(#8) saelin válasza hombre[EU] (#4) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Én már vettem pelenkát is. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) Enigma1945

Enigma1945
(senior tag)

Itt mutatják be a Battlefield 5-öt?

A félelem nem létezik máshol, csakis a tudatodban.

(#10) oriic válasza Enigma1945 (#9) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Itt is, igen.

(#11) hombre[EU]

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Most néztem meg a Giant Ghost trailert. A "kézmūves" grafika, az aranyos kis állatkák és a cuki kis házacskáik... Kell. Ha ez sandbox és lesz egy jó történet akkor megvettem a PSVR-t. :K

you must be the change you wish to see in the world

(#12) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Kimentek az EA Play előzetesek. A konferencia hamarosan nézhető felvételről, ha esetleg valamit kihagytunk, hibás link/trailer látható, szóljatok nyugodtan itt, vagy PM-ben. Holnap találkozunk MS előadásán 22:00-kor. :R

(#13) Szaby59

Szaby59
(PH! kedvence)

Az a mobiljáték a C&C megcsúfolása - sokadjára.

Steam/Origin: szaby59

(#14) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Valszeg a Microsoft konferencián látunk valamit a Cyberpunk 2077-ből végre.

(#15) k-adi válasza Szaby59 (#13) üzenetére

k-adi
(PH! kedvence)

mi volt ez a Command & Conquer: Rivals... atyaég miez :( sehol egy rendes RTS

(#16) Millerchris

Millerchris
(tag)

Jó lesz ez, pár napra foglalt leszek. :D

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#17) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

Az gáz, ha én a Devolver-ét várom leginkább? ;]

|•| [Eladó] XLR-jack kábel (4pin XLR - 2.5" jack, Hifiman, HD700) |•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly

(#18) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Last of Us 2-től várok valamit, a többi eddig ultragyenge csalódás.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#19) Šolaire

Šolaire
(PH! addikt)

From Software,CD Projekt Red. Nagyon várom mit mutatnak be.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) Fitzgerald válasza Šolaire (#19) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

The Witcher: Battle Royale-t biztos. Sárkányhátról a mélybe kell vetni magad Temeria felett, és végig kell baszni mindenkin egy jatagánnal ha leértél. 1. helyezett megkapja Yennefer-t. :DDD
Cyberpunk lesz, és várhatóan a Microsoft konferencián. Remélem gameplay-t is mutatnak.

(#21) Šolaire válasza Fitzgerald (#20) üzenetére

Šolaire
(PH! addikt)

Remélem mutatnak most már valami gameplay-t a Cyberpunk-ból. Bennük még nem csalódtam :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#22) idegen lény

idegen lény
(őstag)

Vajon ma még dobnak valamit az X-en vagy már lemondtak róla? Vajon mit kap? Életmentő segélyt vagy föladják rá az utolsó kenetet? :F

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#23) Silenc3Hun válasza ribizly (#17) üzenetére

Silenc3Hun
(senior tag)

"a devolver digital anyagai": hát a tavalyi után nagyon remélem, hogy ugyanonnan vannak ugyanazok az "anyagok" :D

Xiaomi Redmi Note 4 | Xbox ONE | Xbox 360E | Lenovo ThinkPad X230

(#24) janeszgol válasza idegen lény (#22) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Te most megint az Xboxot temeted?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#25) RudY válasza idegen lény (#22) üzenetére

RudY
(őstag)

Rólad már régóta lemondtak, nem szeretnék, hogy x-et vegyél, felejtsd el örökre, sokaknak szerzel ezzel örömteli pillanatokat. :DDD
Nyilatozták már egy párszor, hogy nem lesz szingli, sztorizós, több évig fejlesztős, majd 20-30 órás élvezkedős anyag. Akkor ennek ellenére mégis ezt várod, holott leszarod valójában az egészet.
Multik, folyamatos közösségi fejlesztés, indie vonal stb.
MCV’s bumper E3 issue is out, featuring an exclusive interview with Microsoft’s Matt Booty

[ Szerkesztve ]

(#26) janeszgol válasza RudY (#25) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Amúgy ezt én is szomorúan veszem. E szempontból egyetértek idegen lénnyel. Ezért is veszem meg idén a Far Cry 3-4, Mafia 3, Witcher 3, Watch Dogs 1-2 játékokat és nem mást. Ezek kimaradtak nekem és ilyen MS nyilatkozat után lemondva egy jó (tipp) 15-20 órás Fable 4 sztoriról, kihasználom az alkalmat.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#27) elithun

elithun
(őstag)

Köszi minden évben a jelentést! :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#28) gyimger

gyimger
(senior tag)

Ha igaz a pletyka, ma este Superman a Microsoft platformon.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#29) idegen lény válasza gyimger (#28) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Az bátor húzás lenne. Még egy jó Superman játék sem volt. De helyes, Supermant a szupergépre! :) A platform az inkább az Xbox.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#30) gyimger válasza idegen lény (#29) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Ha lesz, mindenre lesz, gondolom.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#31) gyimger válasza gyimger (#28) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Ó, ma még Bethesda is lesz. Elismerem, a Fallout legjobb része a bemutatója volt, biztos most is domborítanak vele. Hátha mostmár jogosan is.

(#32) idegen lény válasza gyimger (#30) üzenetére

idegen lény
(őstag)

A francba! :W ;]

(#33) rdt89

rdt89
(őstag)

Hát most az xbox odatette a játékfelhozatalt nagyon is! :)

(#34) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nem volt rossz. Az MS kicsit odatette magát. De új ex ip-t nem igazán tudtak felmutatni. Hozzák a szokásos Gears, Forza, Halo játékokat...

Viszont PC-re a Div2 és a Cyberpunk az jó lesz.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#35) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Azért kemény hogy még csak az EA Play meg az MS-konferencia ment le, de már most ez minden idők egyik legerősebb E3-a.
Kíváncsi vagyok milyen meglepetések lesznek még, a Cyberpunk-ból meg gameplay-t akarooook, moooooost.

(#36) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Következő állomás:

Square Enix - Június 11. 19.00

(#37) .LnB válasza oriic (#36) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A mai húzós nap lesz. Ez a Limited Run az mi?

Square-t várom a Final Fantasy(k) miatt.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#38) RareParrot válasza .LnB (#37) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

SE -t én is várom, bár van egy érzésem, hogy csalódás lesz.

(#39) oriic válasza .LnB (#37) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Indie játékokhoz szoktak dobozos kiadásokat csinálni, egyelőre nem tudni, hogy mivel készülnek.

(#40) .LnB válasza oriic (#39) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Akkor a Playdead új játékát ott kell várni?

Hallod, NHL-ről azóta sincs semmi hír?!

(#41) RareParrot válasza .LnB (#40) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Június 20

[ Szerkesztve ]

(#42) .LnB válasza RareParrot (#41) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hu, most, hogy linkeled. Mint ha tavaly is így lett volna? <...> Nem, most megnéztem, teaselték tavaly már az awards előtt is. Sebaj. Bár ennyire sz*r lesz, hogy E3-on meg se merték mutatni? :U

[ Szerkesztve ]

(#43) RareParrot válasza .LnB (#42) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Kell a reklám máshova is :)

(#44) eeXaa

eeXaa
(őstag)

...hát elég valószínű hogy veszek egy ps4 et... ami 1-2 éven belül jön boxra úgyis elfut a régi vason ... pedig egy X re akartam upgradelni abban az esetben ha jönne pár tényleg ütős új cím .. öszességében én nem nyűgöződtem le a microsoft felhozataltól...

(#45) .LnB válasza eeXaa (#44) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Jajj de jó lesz. Akkor gondolom tönkre teszed a PS topikot is majd. :((( :U Switch-en nem gondolkozol? Az is jó ám!

(#46) eeXaa válasza .LnB (#45) üzenetére

eeXaa
(őstag)

ps lessz... ;) amúgy van ps3 am már évek óta, de szerintem amúgy sincs rám panasz a gémer topikokban... :D
..de ahelyett hogy inkább örülnél, tudunk majd együtt multizni :D

[ Szerkesztve ]

(#47) RudY válasza .LnB (#34) üzenetére

RudY
(őstag)

Gyakorlatilag ennyi, és megjelenéskor már Game Pass-be kerülnek, PC-re is, elég hurka áron ugye.
Ex ip remélhetőleg továbbra sem lesz konzolra korlátozva, hiába is várnák egyesek ezt a fasságot, ez maradjon a Sony kiváltsága.

[ Szerkesztve ]

(#48) Citroghost

Citroghost
(őstag)

Ez nagyon erős E3 eddig.

(#49) .LnB válasza Citroghost (#48) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Az elmúlt évek után, ez nem nagy szó.

[ Szerkesztve ]

(#50) mike1334 válasza .LnB (#45) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Switchet én veszek :DDD (legalábbis egyre inkább érik, mert egyre gyakoribb a vita a tv kisajátítása miatt :D )
Eskü vennék ps-t is, de már így is felszaladt az asszony szemöldöke, mikor mondtam neki, hogy új konzol jön a családba.. :B De azért megvárom az E3 Nintendo részét, hátha bejelentik, hogy jön a Switch 2.0 :D

...unless the law provides otherwise.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.