Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Mkiss #85 üzenetére

    Dehogy kell.
    Ettől még nagyon sok minden objektíven is belátható. Példának okáért nem kell szeretned a Queen-t, Beatles-t vagy akár Michael Jackson-t, mégis objektívan be kell látnod, hogy ezek sokkal többet tettek a zene világához, mint egy X-edik tucatrapper niga, aki a bling kocsijából rázza az arannyal körberakott lapátkezét. Lehet, hogy te utóbbit szereted (ez nem gond), az is lehet, hogy az előbbieket utálod (ez sem gond), viszont az előbbieknek 50 év múlva is lesznek rajongói, az utóbbi meg csak egy a sok ugyanolyan között, akit felvált pár éven belül egy még több arannyal kezet lengető, még bling-ebb kocsiban magát verő klónja.

    Na ez a különbség. Ettől még nem leszel hülye, gyökér vagy béna, ha a Crysissal játszol, de 1. mások nem lesznek gyökerek, Harry Potterek meg egyebek attól, hogy ez nekik nem kell 2. objektíven be kell látnod, hogy az egyik egy időtálló, önmagában értékes és egyedi alkotás, a másik meg csak addig marad a köztudatban, ameddig le nem nyomja valami a grafikáját, hiszen ezen kívül más értéket nem képvisel.

    A gyerekes civakodást meg tényleg abba lehetne fejezni. És bármilyen nehezedre esik elhinni, nem (csak) 10 éves hülyegyerekek Szupermárióznak; ugyanúgy, ahogyan nem 10 éves hülyegyerekek vesznek maguknak Wii-t, ami nem mellesleg 71 millió példányban kelt el világszerte - ez annyi, mint az Xbox360 és a PS3 összeadva... ezekhez képest egy apró pici PC-s játék meg a béka segge alatt sincs; és remélehetően tudod, hogy a Crysis közel sem mérhető eladások tekintetében a blockbuster PC-s címekhez sem. A megjelenést követően olyan borzalmasan fogyott, hogy azzal poénkodtak, nem csak a játék címe "Krízis", de az eladások állapota is. A premier után az USA-ban 100.000-et sem ért el, ami gyakorlatilag teljes csőd. Ezt csak érdekességképpen írtam le, szóval ne vedd fikának.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Odin_James

    tag

    válasz Mkiss #85 üzenetére

    Fejezd már be! A te hülyeségeidel van tele az egész topic. Én a helyedben meg sem szólaltam volna. Ugyanez a vélemény RyanGiggs-ről is.

    ON: Korrekt lista. Én csak a Beyond Good & Evil 2-t hiányolom róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák