Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz RyanGiggs #42 üzenetére

    Figyi, szerinted attól, hogy a Crysis-t nem szeretem, már egyből úgy gondolod, hogy Farmville-ezek (bár hogy milyen összefüggés van a kettő között, azt nem tudom)?

    Megintcsak elmondom: nem az ízléseddel van a gond, azzal játszol, amivel akarsz. Én a stílusodat kifogásoltam, amivel ledegradáltál egy halom játékot, miközben egy olyannal érveltél, ami közel sem fogható még csak a rajongótábor méretében sem hozzá. Mindezt ráadásul úgy, hogy bizton állítom, a büdös életben nem játszottál az általad lehúzott játékokkal.

    Egyébként az tény, hogy az FPS-ek 99%-a egyáltalán nem érdekel, mert én szinte kizárólag azért játszom játékokkal (leszámítva párat, pl. Civilization), hogy megismerjek interaktívan egy történetet, az értelmetlen és koncepció nélküli lődözés nem köt le. A félreértések elkerülése végett: ettől még te nem leszel hülye, én sem leszek okos, ellenben ne tegyünk már úgy, mintha a Crysis lenne a csúcs, mert lássuk be: egy síkegyszerű lövölde szép grafikával, ami köré azért épült kult, mert bazinagy gépigénye volt - egyébként senkit nem érdekelt volna, a grafikán kívül soha semmit nem mutatott fel. Ez azért nagyon kevés az olyan játékok beelőzéséhez, amik köré már évtizedek óta épül kult, és okkal, mert az n+X év alatt nem csak annyit tudtak felmutatni, hogy szebb lett a grafika :K

    (#43) Mkiss: A játékipar pont a 20+ játékosokból virágzik, meglepő módon, nem annyira a minden lövöldét lewarezoló kipróbáló 13 évesekből ;)
    Egyébként ezen vélemények szerint a Gyűrűk Ura komolytalan film, mert van benne tünde meg goblin, de amiben katona van, az szipiszupikomoly? :))

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák