Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz schawo #138 üzenetére

    azert a 32-eset sem neveznem hutoszekrenynek.
    volt egy 980x procim,elozo tulja 4ghzre allitotta be.
    mugen 2 hutes.
    megneztem prime+coretemp.
    7-8 perc utan mar 78 fokos volt a proci.
    biosban nem turkaltam,rogton defaults.
    lehet,hogy tul sok feszt adott neki az arc,de azert megis.

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz schawo #138 üzenetére

    Csinálhatnál egy írást ha van időd ezekről a Xeon procikról 1366-os Platformon (X58 lapokkal), tesztekkel tuning, mi mit bír hőfokok átlagos léghűtéssel stb..
    Tudom nem kis meló, és gondolom ha lenne rá időd már meglenne, de te ebben biztos otthon vagy ahogy nézem és járt nálad minden fajta lap meg proci is ahogy írtad :K :K

    Amiket írtál sztem sokan szívesen látnák még bővebben.

    Először én is ilyenben gondolkodtam 1 éve, de aztán 1155 lett I7 2600K-val, mert lapot nagyon nehéz venni jó áron még külföldről is sőőt legtöbbször ott még drágább (posta nélkül is), itt meg ami van jó áron gyakorlatilag ahogy írtad 10 percig nincs Jegelve. Aki nem tud egész nap itt lenni (userek elég nagy százaléka) annak esélytelen... 35K++ -ért meg már annyira nem éri meg sztem ilyen lapot venni azok fent is vannak akár napokig is, persze kinek mi ..de legfőbb baj hogy kicsi a kínálat nagy a kereslet :C Ja és 35K++ ért is elmennek persze.

    Mondjuk ha lenne ilyen írás is, még kisebb esély lenne 1366-os lapot jó áron lőni hozzá még jobban megnőne a kereslet csökkene a kínálat hanem vennék az emeberek a 6 magos procikat a meglévőbe :C :C

    [ Szerkesztve ]

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák