Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalidor55

    aktív tag

    válasz Speed® #11004 üzenetére

    hátt, nem futtatam órákig, ezek csak próbálkozások voltak, amikor stabilnak tűnt, azt meghajtottam primmel is, mert, ha azon ment, akkor, már nekem jó volt a konvertálásaimhoz!, és itt megálltam, mert így is rengeteg időt elvitt. gamereknek, lehet ez nem elég, azt nem tudom, de az én felhasználásaim, programjaim, fagyás, kékhalál nélkűl mennek szépen. most vissza acroniszoztam egy mentésem és abban nincs cpu-z, de majd, ha megjön az új proci, akkor ott kezdem előlről az egész tuningosdit és vetítek mi van. ez az x5460-as is nagyon brutál nekem, remélem az x5470-es még dob a boldogságon? most olyan gyors a gépem, mint soha! internyet is, hasít, érezhetően jobban, mint ezelőtt, nyithatok ezer ablakot, akkorsem lassul , vagy xaraxik. a konvertálások is, a megfelelő progival ami használ 4 szálat, sokkal gyorsabbak. az új procitól azt várom, hogy, mivel nagyobb a szorzója, talán rádob a konvertálásra 20%-ot talán és nekem ez már több, mint elég és nem kelett lecserélnem nem kis pézért a gép belét! a 4k videok lejátszásáról már nem is beszélve. eddig a e8600-al csak röcögve ment. :)) ja! és részemről nem akarok másokkal összevetni, mert ahhoz én kevés vagyok,(xeon apó) nem vagyok az ő szintjükön, csak lelkes amatő lennék, aki örül, hogy elért kis pézből, majdnem 2x-eres gyorsaságot és erős gépet, amiket prolongáltam, inkább vegyétek, egyfajta, betekintésnek, semmiképpen nem, szakszerű, vagy teljes részletes, amiket csináltam, de hátha jól jön valakinek, aki most kezdi, kukán, mint én is.

    [ Szerkesztve ]

    olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Új hozzászólás Aktív témák