Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Moby #42 üzenetére

    "Jó, az is tény, hogy nem azzal töltöm az időmet, hogy hülyét csinálok magamból "
    Pedig esküszöm, hogy rohadtul úgy néz ki. :D

    "Olyan játékokról hadoválsz, aminek a közelébe nem jártál"
    A Dark Souls 1. részét én is eltoltam 100% achievementig Steamen, mert szerettem, a 2-t már elkezdtem, a 3 is megvan, az is sorra kerül. Mivel néztem a Bloodborne-ról videókat, mert érdekelt, totál egyértelmű, hogy az is rohadtul hasonló játék, a Sekiróban már nagyobb eltérések vannak. Tomb Raider, RotTR-t szintén végigtoltam, rendszeresen hasonlítják az Unchartedekhez, de gondolom mindenki teljesen hülye, meg én is rosszul láttam a videókon.

    hombre[EU]
    Ott a baj,hogy egy gémer fórumon a saját casual (ez nem negatív) hozzáállásod tartod átlagosnak"
    Casual... Nem akarok itt a "ki nagyobb hardcore gamer faszagyerek" vitába beleállni, de elég távol állsz a valóságtól. Nem mondom, hogy ez az életem, de a casual kicsit erős, lásd a fentebbi DS példát, de amikor Hearthstone-oztam akkor ott is elértem a Legendet, szeretem a nehéz játékokat (mint mondjuk egy Super Meat Boy), és soha nem játszok semmit az elérhető legnehezebb fokozat alatt. De mindegy, azért próbálkoztál egyet. Mellément, de próbálkozás. Főleg azért vicces amúgy, mert ezeknél a PS4 exkluzívoknál jobban kevés játék célozza meg kifejezetten a kocajátékosokat, akik leülnek a kanapéra és két sör között lőnek egy fél órát, szóval a hardcore gaming hogy jön ide, azt nem is tudom. :D

    "A te 100 darabos steam backlogodat a hc játékosok már 3-4-5-6 éve végig játszották,"
    És? Úgy értem... mit akarsz ezzel mondani? Vegyesen játszok, régi, új játékokkal, ráadásul nem ilyen beszűkült szemlélettel, hogy a 100+ millió dollárból készült AAA külső nézetes akciójátékok fedik le a játékokon belüli érdeklődési köröm 100%-át (ez lenne a hc gamer? :D ), így sokkal több játékból válogathatok, és nyilván kevesebb százalékára van időm. Meg fene a pofámba még olvasni is szeretek, vagy néha megnézni egy-egy sorozatot/filmet a szabadidőmben. 700+ játékom van Steamen (lehet, hogy olcsóbb volt, mint a 10 PS4 exkluzív lett volna újonnan), nyilván ebből egy rakat ingyenes volt, hozzáadott, bundle hozadék, de van most is legalább 100, amit kifejezetten jónak tartanak, aztán én meg majd meglátom.

    De én totál megértem, hogy ha valakinek szűk az érdeklődési köre, és az említett akciójátékok érdeklik csak, akkor kell a PS4, és még úgyis unatkozhat két játék között.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák