Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz oriic #18 üzenetére

    Hát igen, igazán nem is értem a többi verzióért minek állnak sorba annyian, kottára ugyan az az összes BF csak más skin van rajta, ill. esetleg a time-to-kill változik annak függvényében hogy épp mennyire hardcore játéknak akarják eladni...

    No de a 2142 az egy igazi különc volt olyan extrákkal amit a többi nem tudott, és én pont ezért szerettem sokkal jobban. Pl. a személyi álcázó, a pajzsos mindenféle járművek (ezeket külön imádtam), a titánok, meg úgy egyáltalán a hangulata is elég egyedi volt... nagyon eltalálták, kb. az egyetlen olyan BF amin érezni hogy mertek egy kicsit kockáztatni és újat mutatni. :C

    Persze egy korai BF-ről lévén szó tele volt bugokkal és úgy alapból borzasztó rossz volt a network motorja is, ami sok fejfájást okozott... de ha csak azt amit az eredeti BF 2142 tudott megkapnánk egy Frostbite motorba ágyazva, kiegészítve a ma amúgy általánosan minden hasonló játékban feltűnő dolgokkal mint a felszerelésünk (alkatrészeinek) részletes testreszabása, hát... én megfogadtam hogy többet EA-tól egy rozsdás szöget se pre-orderelek, de egy ilyen BF 2143-at akkor is, gondolkodás nélkül. :U

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák