Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    Az biztos, hogy nálam is a Witcher 3 az év legjobbja, 160 órát raktam bele két végigjátszással, erre egy másik idei játék nem volt képes. Nekem a Batman: AK is nagyon tetszett, PS4-en semmi baj nem is volt vele. GTA V is egy remek PC port lett, ki is vittem harmadszorra ott, de újdonságot már nem mutatott PS4 és Xbox 360 után, de a grafika nem gyenge volt PC-n maxon, az államat kerestem sokszor, pedig PS4-en se volt rossz a látványvilág egyáltalán. Rise of the Tomb Raider is tisztességes iparos munka lett, nekem tetszett ahogy az első rész is, meglátjuk PC-n milyen lesz.

    Ami picit csalódás az a Fallout 4, alig 45 órát raktam bele november 11 óta, és elég nehezen viszem rá magam, hogy vigyem tovább. Majd apránként... az a baj ez a párbeszéd rendszer szerintem egy vicc lett, meg úgy egyébként is a 3-hoz képest gyengébb. Melegen ajánlom nekik, hogy a TES VI-re ezt felejtsék el, jöhet vissza a Skyrim féle. Sőt azt én megint év játékának akarom tudni.

    Talán mással nem is játszottam, ami idei, Dying Light meg lett véve, de még nem láttam neki, csak próbálgattam régebben. (időhiány)

    Én a szavazást nem láttam, de nálam ez a lista és ezek tetszettek:
    1. Witcher 3: Wild Hunt
    2. Batman Arkham Knight
    3. Rise of the Tomb Raider
    4. GTA V (de csak mert nem volt újdonság már, lényegében 2013-as cím)
    5. Forza Motorsport 6
    6. Fallout 4
    7. Star Wars: Battlefront (de csak mert kevés a tartalom, egyébként szerintem nagyon jó játék, majd a DLC-kkel még ez javul)

    Negatív listám nincs, mert olyat eleve nem is veszek meg.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák