Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz satz18 #17 üzenetére

    Jelen. Pölö megvettem vagy 10 éve a Civilization 3 Complete-t 1K-ért az MM-ben (digitálisan sem láttam azóta sem ennél olcsóbban...), és nem fogom még egyszer megvenni... :U
    Nagyon bírom egyébként az ilyen technofasiszta dumákat: ugyanez volt a floppy kihalásánál is (szinte lenézik az embert, mert egyáltalán megtalálható a gépében egy nyomorult DVD-író). Nem nő az e-péniszem attól, és keményebb csávó sem leszek tőle, hogy mindent usb-ről meg netről telepítek...
    Még valami: lakásfelújítás okán, bő egy hónapra elköltöztünk otthonról. Ahol lakunk ott nincs net (csak mobilnet van). Ergo feldughatom magamnak pl. az újabb Blizzard-játékokat - még szerencse, hogy vannak játékaim DVD-n is... :U

    A hírhez: jah, hogy online boltokat kérdeztek, nyilván adott az eredmény. Ha a cdgalaxis-t kérdezték volna, lehet hogy "picit" más eredmény jött volna ki... ;]
    Biztos ódivatú vagyok, de perpill. pontosan nulla darab online megvásárolt játékom van. A zöme újságmelléklet, egy jó részét használtan vettem, a maradék pedig vagy multinál lett véve (Auchan, MM), vagy a cdgalaxisban...

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz nonsen5e #39 üzenetére

    Egyrészt kötve hiszem, hogy mondjuk a Starcraft 1 letöltene a netről bárhály bájtot (nem gigát)... :U
    Másrészt a "vannak játékaim DVD-n is" kitétel, nem egyenlő a "vannak Blizzard játékaim DVD-n is" megállapítással (hint: ott van pl. az említett Civilization 3, hogy csak egyet mondjak - a játékaim 90+ %-a játszható net nélkül is).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák