Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    válasz Wolverine #51 üzenetére

    Ez a hasonlat mindig is sántított. Azzal, hogy letöltöd, nem keletkezik fizikai kár, nem fog hiányozni valakine a "ferrarija". Csak elméleti bevételkiesés keletkezik, mivel az emberek nem vennének meg mindent, amit letöltenek, még ha lenne is rá pénzük. Mert egyszerűen nincs rá idejük pl hogy mindent végigjátszanak amit megszereztek. Szerintem a kiadók meg justartis által szajkózott kárt nyugodtan lehet osztani minimum 20-al, akkor talán reális összeg jönne ki. Vajon mért éri meg a Steam-en 20 helyett 5 euro-ért adni a Bioshockot? Mivel már rég behozta az árát, és minden plusz eladott példány már tiszta haszon. Az MW2 is már rég nyereséges, nagyot kaszáltak rajta, és tegyük hozzá, hogy pofátlanul 10$ drágában adják, mint bármely más új játékot. Ezen még nyugaton is páran felháborodtak.

    Saját tapasztalat: régen nem igazán vettem zenéket, megszereztem minden ami kellett. Múltkor láttam egy elektronikai boltban Kispál cd-ket, kiadták újra a régi albumokat 1600 Ft/db ért. Megvettem az összeset, pedig ott volt a gépemen mp3-ban mind. Most a cd-k a polcon, és jó érzés, hogy megvannak. Cd lejátszóm nincs, csak a gépembe, minden eredeti lemezem is begrabbelve. Meg mióta van a dalok.hu kb 2-3 albumot veszek havonta.

    Ja steamen 10+ játékom van amit megvettem, de még le sem töltöttem.

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák