Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz mephi666 #14 üzenetére

    Hát nem filmtopik, de szerintem csak éppen annyival volt jobb a 3 az 1-2től, hogy nem akartam azonnal kijönni a moziból. Mondjuk hát Lucas, ugyebár... adta volna a rendezést valakinek, aki ért is hozzá. Meg hát Hayden Christensen egyszerűen alkalmatlan mindenre - ha már nyálas DE jó színészt akartak keríteni, akkor valami diCaprio-szintű ember nem ártott volna, aki jó színész. Ez a fickó viszont annyi tehetséggel rendelkezik, mint a legócskább vegasi Elvis-imitátor. Mondjuk ezt a Jumper-ben is bizonyította, ami szintén két forintot nem ért.

    EA elvileg majd most tanul a hibájából, szétosztják kismillió szirszarra az NFS-t. Rockstar meg még nem kapott pofánütést, pedig egyszerűen egy túlsztárolt cég. GTA1-2-Vice City jó volt. San Andreassal játszani nem tudtam (mondjuk ebben benne van az, hogy nem csípem a niga gettókultúrát, és semmit, ami ezzel jár), a Manhunt egy szar, a Bully sem a világ teteje, és még mit csinálnak, Midnight Club? Arról sem hallottam annyi jót.

    Szóval lassan ideje lesz összeszedni magukat, és kinőni a "szülőbosszantó játékot csinálunk, és ettől szeretnek a fiatalok" marhaságból.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák