Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz Polllen #14 üzenetére

    Nem a játék hibája, hanem a játékszabályok hiánya. :) Az más kérdés, hogy erre mindenki máshogy reagál. Tény, hogy egyetlen másik országban sem dívik az az ordenáré viselkedés, mint nálunk. Például Romániában ez nem divat, hiába csatlakoztunk mi már három évvel korábban az Unijóhoz, mégis európaibb a viselkedésük nálunk.

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

  • idegen lény

    őstag

    válasz Polllen #22 üzenetére

    Mind a kettő probléma. A tolerancia nem erősségünk, de a nem létező szabályok is félreértésekhez vezetnek, állandóan vitákat szülnek, klánok robbantak már szét a feszültségek miatt, barátságok mentek tönkre, csak azért, mert nincsenek játékszabályok lefektetve, ezért mindenki máshogy játszik. Amivel önmagában még nem is lenne gond, csak így óhatatlan, hogy valaki mindig igazságtalannak érzi a játékot, mert az is. Aki meg már régóta játszik, annak behozhatatlan előnye van az újakkal szemben. Egy újnak ma már csak akkor van valami esélye, ha több ezret rákölt a játékra. A régieknek nem kell. Én az előző verzióban csak 508 forintot költöttem a játékra jó időzítéssel, és elég volt minden fejlesztésre, annyi aranyat kaptam érte. Ma már ennek legalább a százszorosát kéne kiadnom, hogy mindent felfejlesszek. Ritka pénzéhesek az új tulajdonosok. Ott is megtörtént a fejcsere az ismerősök ismerőseire, akiknek a programozáshoz ugyan közük sincs, ellenben kiváló kapcsolataik vannak a ma hatalmon levőkkel. Ez az ország már csak ilyen, mindenki azt csinálja, amihez nem ért, a miniszterektől kezdve a közmunkásokig általános a protekció és a hozzáértés teljes hiánya. Régen azért még elvártak valami színvonalat, de ma már csak az számít, hogy ki kit ismer, kiben bízik meg, és hogy senki se legyen okosabb a többinél, hanem csak legyen mindenki egyformán buta. Mert minél butább, annál megbízhatóbb.

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák