Új hozzászólás Aktív témák

  • hettaki

    tag

    válasz llaszlo #157 üzenetére

    Figyu, nincs igazad, ha Magyarprszágot/Európát nézem. Most megkaptam egy p7350--es Mac Mini-t használatra, sztem meg is veszem, mert eladják, annó lett vévve hozzá 3 év gari kiterjesztés is, Én megveszem 40 000 Ft-ért, 1 év garival még, mert ennyi a reális ára, de ha meg kellene vennem az újat 180 000 Ft-bruttóért, akkor kellene a francnak, mert ennyiért pontosan bármilyen méretben pontosan ugyanolyan teljesítményű notebookot kapok monitorral billentyűzettel, És nagy eséllyel, ha a garanciakiterjesztést is beleveszem, akkor még jobbat. Nem gamer pisti, vagy nem gamer pisti kérdése ez, hanem annak a kérdése, hogy el van baszva az ára, nem éri meg az árát, csak annak az 1 % alatti vásárlói rétegnek akik meg tudják/akarják fizetni az árát. Ha Magyarországon megkérdeznél 10 000 Embert, hogy figyu neked mi kellene egy dell latitude e6220, vagy éppen 5420, 5520 vagy bármi más 230 ezerért, vagy egy mac mini, akkor 9999 nem a Mac MInit választaná, és azért a Mac Mini-t vettem elő, mert ez a legolcsóbb Mac. A többiről ne is beszéljünk, mert az a vicc kategóriája, ennyire nem jó a minősége, ami pedig azt a 6,9 % részesedést adja, amivel az Apple rendelkezik a piacon, kb 3 régió adja: USA/Kanada, Gazdagabb Arab államok, és Japán, mindenhol máshol maximum 1 - 2 %.

    Szóval majd, ha nem lesznek elbaszott apple komputer árak, akkor lesz igazad, de ameddig a legolcsóbb mobil apple gép 300 000 Ft, ami egy 11,6"-os 64 GB-os SSD-s túlmelegedő valami, ami meg valóban jó már, pl egy 13,3"-os MacBook Pro, amit én is elfogadnék, csak éppen ennyi pénzért van sokkal praktikusabb gép is, mivel 360 000 Ft, az alapára, nekem nagyon fontos a garancia, mert egy év pontosan semmire nem elég hiába apple, lásd Lion vs. 2010 MacBookok, akkor ez már, gyári garanciával nézem, akkor ez 450 000 Ft.

    Szerinted ez reális ár Magyarországon. Ez 2000 $ Vicc. :D

    Nekem 40 000 Ftot megér a Mac Mini, de nem többet. :)

    szvsz.

    MOD:

    Nézd, a gamerpistikéknek meg az olyan embereknek akik csak azt nézik, hogy mibe tudnak belekötni azoknak írhatsz bármit, ők csak a negatívumokat fogják látni.

    Akkor nagyon sokan vannak, de nem Ők a hibásak, hanem az árak.

    Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

    Pontosan így van, de nem is kell hirdetni, hogy mennyire jó, mert ennyire nem az amit elkérnek érte, vagy legalábbis 98 - 99 % szerint nem ami hogy is mondjam releváns szám.

    És úgyis az ilyenek vannak többségben ezzel sem lehet sokat kezdeni.

    Valóban saját hibájukon kívül. :)

    szvsz,

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

Új hozzászólás Aktív témák