Új hozzászólás Aktív témák

  • vidotom

    kezdő

    válasz Reggie0 #21 üzenetére

    Kempingűtő egy napig bírja:
    Általában nem egy napra szoktak kempingezni menni. De ha ki is bírja egy napig, és hagyod szinte teljesen felmelegedni a hűtőt, akkor jobbára kell neki egy-két óra, mire ismét lehűti magát. Addig meg pöfékelhetsz a kemping közepén mondjuk vacsora főzés közben. Mondjuk egy dízel járgány büdös kipufogócsöve mellett a szélcsendben egy igazi élmény.

    Rendezvény / UPS:
    Nem tudom hogy oldaná meg a felvetett problémát (kábelrengeteg elvezetése rendezvényeken). Itt arról van szó, hogy kell egy áramforrás valahol, ahova macera vagy nem is lehetséges biztonságosan / kultúráltan elvezetni a kábelt. Ráadásul a mobil akkut át lehet helyezni akármikor, ha a szükség úgy hozza. A gondosan elfedett, rögzített kábellel meg lehet kezdeni elölről a tökölést.
    Például át kell rendezni a táncteret, és odébb kell rakni a hangszórókat, ventillátorokat, hangtechnikát. Akkor nem állsz neki újrakábelezni az egészet. Odébbrakod az akkumulátort a többi cuccal együtt, azt annyi.

    Építkezés / Aggregátror:
    Szakik jönnek-mennek. Igen, van aggregátorjuk a komolyabb melókhoz. Jellemzően egy utánfutón, amivel nehézkes tud lenni megközelíteni a helyet, kábelt kell húzni utána, stb. Egyszóval macerás és időbe telik beüzemelni. És még csak nem is költséghatékony ha nem folyamatosan használják. Márpedig én még nem láttam embert a tetőröl lerohangászni, hogy ki/be kapcsolgassa az aggregátort két fűrészelés, szegecselés, akármi között. Megy az órák hosszat ha kell hanem. Olyan embert, aki meg kézben hordozható aggregátort cipelt volna, meg pláne nem láttam. Az tényleg csak a kocsi csomagtartójától két lépésre szokott eltávolodni.

    Ehhez képest egy ilyen akkut egyszer elcipel oda ahol kell, és kész. Az üzembehelyezés és elrakodás idejét másodpercekben mérik. És az sem árt, ha a szomszéd fanyalgó képét nem kell nézni az aggregátor miatt.

    Félreértés ne essék, valóban overkill egy ilyen méretű cucc a legtöbb embernek. Viszont van számos gyakorlati helyzet, amikor egy ilyen a legjobb megoldás még ár/érték arányban is. Valóban nem tömegigény. De létező piaci rést töm be. Különben nem dobná piacra egy sikeres cég. Ez nem egy holmi indigogo egy éven belül eltűnő startup kalapozása. Hanem az Anker prémium terméke. Annak megfelelő árazással. Aminél van olcsóbb megoldás is a létező problémára. De nincs kétségem afelől, hogy fogyni fog ez is. És sokan nem a márkanév miatt fogják megvenni, hanem a használati értéke végett.

Új hozzászólás Aktív témák