Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Peaceliker #968 üzenetére

    Ismerem, ja. De nem használom. Most el van a csigalépcső alatt, de ha költözök?
    Belenézni én is belenézek, belefotózok ha kell, vagy megpróbálhatom beröffenteni:
    csapatni vele megint egyet...:K Persze, az akkunak sem tesz jót az állás. Ettől is
    tartok amúgy, mert akku van a távirányítóban/a rotostartban/izzítóban, mindenben!
    Őszintén megmondva abba se vagyok biztos melyik töltő melyik: én ennyire sokat
    használtam. Simán lehet hogy megmakkantak 2 év alatt: vehetek néhány új akkut,
    meg ilyenek. Nyilván lutri, ha nem próbálom ki: épp ezért nincs kedvem hirdetgetni,
    inkább valami "szakival"/hozzáértővel nézetném meg, aki lát a dologban fantáziát...

    Nyakamra járástól nem tartok... Személyes átvétel: tőlem darabokra szedheti, már
    ha úgy néz ki, hogy össze is tudja rakni.:D Azért viccből nem játszunk autóbontót.
    Ha tudja, hogy mi ez, és mennyit ér, az zsír. Annyit fizet érte, amennyit ér...:R
    Nyilván benne van, hogy átb*sz a palánkon, és rámondja, hogy ez úgy szar ahogy
    van
    , de ennek kivédésére meg, ha nagyon nógatom, tán az előző tulaj hajlandó a
    gép életre keltésére (ő értett hozzá, de már nem RC-zik azóta egyáltalán - sajnos).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák