Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    addikt

    válasz szacsee #2294 üzenetére

    egy gt3 al nem buksz, itthon el lehet adni kinti ebayes árban. válaszidő gt2 vel megegyező, ha ez téged nem tesz tönkre idegileg/lelkileg lehet nem rossz döntés...én "sajna" egy sanwa m8 al kezdtem (mhz) és utána mindenre fanyalogtam, minden bosszantott hogy lassú így addig nem nyugodtam míg nem lett egy 3pl em...amit lecseréltem egy 3pm re, mert abban több okosság volt, majd azt egy 3pk ra, mert haver vicc áron adta...abba beleszerettem, majdnem lecseréltem egy 4pl re, de inkább maradt és jött egy 4pl mellé :D 3PM csere csak azért jött ötletnek, mert nehéz mint a dög, pályázni kényelmetlen...bár lehet én vagyok a gyökér mert kormány pozíciókat nem próbálgattam, lehet lehetett volna kényelmesebb...de így az lett a basher táv, 4pl meg pályára, mert jó könnyű darab.

    Szóval nálam ez és ezért volt az evolúció, 3pk szerelem lett így próbáltam venni most még egyet, de muki csak soksok tt01 cucc mellé adja, sokért, így egyelőre 1db 3pk-m van :D de ez már e betegség szintje a dolognak :)

    szóval amúgy jobb távval meglepően könnyebb játszani, főleg pályán (onroad amit tapasztaltam ugye), haver trf419 ével meg egy carson távval gyök kettővel alig bírtam körbe menni, ahol saját távommal "repesztek"

    üzleti ajánlat:

    ha valakinek van egy mamba max pro (vagy hpi q base vagy lisi matricás testvére) és elcserélné egy faja kis lrp 1/8 szabira (lrp ix8) értékegyeztetéssel, akkor szóljon :D

    [ Szerkesztve ]

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák