Új hozzászólás Aktív témák

  • AiRLAC

    addikt

    válasz kormoskandur #26949 üzenetére

    "raspbery pi 3 + retropie-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata? ki milyen kontrollert használ?"

    Én RPi2-n és 3-on is Nintendo Wii U Pro controllerrel használom (2 van, egy Nyko Charge Base Pro-ban), ez tökéletesen meg egy noname USB BT stick-kel és a 3-as beépített BT-jével is.
    (próbáltam kínai másolat USB kábelest, sajnos valamelyik irány vagy gomb mindig kihagyott/ismételt/megnyomódott magátó, élvezhetetlen volt).

    PiNN segítségével raktam rá egymás mellé egy LibreElec 8.0.2-t és egy Retropie 4.2-t, az LE a default.
    (leírás itt)
    Kodi-ból Retropie-ba ezzel váltok: link, majd ha kijátszottam magam egy reboot után ismét a Kodi indul automatikusan.

    Főleg SNES játékokkal játszunk, Lost Vikings, Bomberman és Micro Machines 2 is nagy kedvenc.

    Annyi hogy mindkét rendszerhez párosítani kell a controllereket és fel kell mappelni, de utána megy kontrollerről vagy távirányítóról is akár.

    "After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

Új hozzászólás Aktív témák