Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    válasz horvi0813 #2000 üzenetére

    Vagy lehet rankeden csak drónolnak az emberek, és nem spotolnak amint meglátnak valakit, hanem okosan közelítenek meg és úgy lőnek le? :Y :Y

    Tegnap történt velem pont, hogy a Bank mapon a védők elvitték a túszt abba a szobába ami ha jól emlékszek a staff room. A staff room mellet van egy szoba, amolyan openoffice stílusban, és ott szokták elkövetni szvsz azt a hibát, hogy a trapdoort nem reinforcolják le, mi előszeretettel köszönünk be onnan.

    Éppen ezért mindig elhelyezek ott egy drónt, hogy mi a helyzet a trapdoor körül, nehogy meglepetés érjen minket. Amikor az ablakhoz értem, ismét megnéztem a drónt és mit ad isten, látom, hogy valamelyik csóro defender lába kikandikál az asztal alól. Természetesem levertem az ablakot, és azonnal odalőttem, szerencsétlenségére egyből fejest kapott. Gondoltam is, hogy ezért tuti kapok egy reportot.

    Egy szó mint száz: nem biztos, hogy csalnak az emberek. Ez kvázi egy taktikai fps, ha lelőnek, akkor nagy eséllyle valamit szarul csinálsz. :B

    L_YKing: Mostanában a japánok sidearmja lett divat. Legalábbis Sergiot is azzal láttam lövöldözni.

Új hozzászólás Aktív témák