Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    Sziasztok, hosszú kihagyás után próbálnám elindítani a játékot, de az Istennek sem sikerül :(
    Az előtt játszottam vele, hogy bekerült a BattlEye, azóta nem. Letöltöttem minden frissítést, elkezd települni, de a BattlEye egyszerűen nem települ, helyette ezt dobálja fel:

    Valamint ez:
    Installing BattlEye Service...
    Failed to install BattlEye Service.

    Természetesen utána olvastam a neten, és mindent kipróbáltam amit a hivatalos FAQ-ban illetve a netes fórumokon találtam de semmi nem segített :(

    Adminként indítanám az exéket (mind a battleye-t, mind a játék exéket ill a klienst is), hozzáadtam a tűzfal/vírusirtó kivételeihez őket (illetve ki is kapcsoltam őket), próbáltam újra telepíteni a játékot, újra tenni az egész klienst, ellenőriztetni a játék fájljait, engedélyezni az egész mappát, de semmi..

    Az a baj, hogy valamiért nem települ nekem ez a csodálatos BatllEye, a faq-ban feltüntetett mappa nekem létre sem jön (C:\Program Files (x86)\Common Files\BattlEye), csak a játék mappájában van egy BattlEye mappám. Korábban egyébként nem volt vele semmi bajom, ugyanezzel a konfiggal (win 10 64bit ha ez számít), illetve más játékkal sincs semmi gondom, csak ezzel.

    Van valakinek valami ötlete esetleg?

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák