Új hozzászólás Aktív témák

  • kigyi_23

    addikt

    Jó ideje nem írt ide senki, nekem nagyon régóta megvan a játék, de sajnos az elmúlt másfél évben nem volt videókártyám előtte pedig időm. Most kezdtem el újra játszani vele, a főküldetések könnyűek, le lehet őket nyomni bár van olyan ami szivatósabb, de igazából nem komolyak.
    A Scenario-k na azok durvák. Állomásokat én nem úgy csinálom mint a gépi ellenfél, hanem a kicsit drágább (20K különbség) irányított állomásokat részesítem előnyben. A forgalom így sokkal kiegyenlítettebben oszlik el, ha van olyan állomásom ahol még így is bedugul ott a karbantartó egységet kiveszem az állomásról így kicsit kevesebbet állnak az sokat segít.

    Farmok, alapanyagok sokszor problémásak a Scenario részen, mert nagyon távolról kell beszerezni és nagyon kell nyomatni ahhoz, hogy legyen elég bevétele a társaságnak ahhoz, hogy ki tudd építeni a megfelelő útvonalat odáig, meg tudd vásárolni a gyárat ami kell stb. Többször jártam úgy, hogy inkább távoli helyre szállítottam az alapanyagot és így próbáltam "spórolni". Az elején ugyanis nem pörög annyira, hogy megvásárolj egy gyárat, majd ugyanannyiért lebontsd és még fel is építs egy olyan gyárat ami neked kell. Így aztán dupla sínpályán szállítok inkább távolról, irányított pályák tehát az irányt én szabom meg, hogy az egyiken erre a másikon pedig arra mehet csak vonat így egymás után szépen vonulnak. Ezt pedig jelzőberendezések viszonylag sűrű lerakásával meg lehet oldani így szinte folyamatosan haladnak.

    Az elején is érdemes több vonatot indítani a nyeri mezőkről egy adott városba, igyekezni onnan elszállítani az árut, sörre pl mindig mindenhol szükség van (még, jóhogy). Friss hús is kell, érdemes oda sört vinni ahol húsgyárad van, növekszik a város, fogyasztás a gyár jobban teljesít, mert megeszik a húst még szállíthatsz több alapanyagot, növelheted a gyárad méretét így növekszik a bevételed és amihez nem kell új sínpálya és pályaudvar az akkor is jól jön, ha mondjuk 300k volt a fejlesztés, mert csak ennyi és rakhatod sorba a többi vonatot.

    Sajnos többször belefutottam abba, hogy egyes városokba mindegy mit szállítok nem növekednek hát ez bug, szerintem, mert olyan nincs, hogy beszállítok 1500 vagon húst és 1000 vagon sört stb és ezeke benyeli, de semmi sem történik. Ilyen esetben Promoter-t fogadj fel az megtolja a népességet tudod fejleszteni a gyáradat, ha nagyobb szintű a város.

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Új hozzászólás Aktív témák