Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemeth989

    senior tag

    válasz horvathkrisz #14352 üzenetére

    Én majd most akarom megvenni, mert láttam hogy akciós :DDD
    Régebben játszottam vele kölcsönkértem egy ismerősömtől (:DDD ), nekem nagyon bejött. Csak az akciót vártam , hogy tudjam neten tolni.
    Amúgy én is kormánnyal tolom, mondjuk a shiftben érzésem szerintem az irányítás egy kicsivel rosszabb mint a grid. Mert mindig ki akar törni a hátsó keres autóknak a fara. A legkisseb kanyarban is.
    Ja meg singleben az MI is érdekes, olyan kanyarokat vesznek be lassítás nélkül amit én kb fél sebességen tudok csak abszolválni. Csak látom hogy elhúznak mellettem, pedig tolom mint állat. Ezért van a virágbolti verzióban most nekem AUDI RS4 :DD ( AZ A COOL )

    RideMyStyle "LoveMyWilier"

  • Ventur@

    senior tag

    válasz horvathkrisz #14352 üzenetére

    Nem rossz a Shift de nekem annyira nem jött be. Lévén hogy csak bill-em van ezért azzal valami iszonyat nehéz vezetni. FWD-s autók még hagyján de az RWD az cinkes. Érdekes módon még nekem a 4WD-s autók is csúsztak másztak. Ami még fontos hogy ATi kártyáknál azonnal fel kell tenni a játékhoz elérhető legfrissebb patch-et mer alapért-ként borzasztú kevés fps van. Annó a Shift topicban sokan panaszkodtak hogy HD48XX-es kártyákon is veszetűl szaggat. Később a patch ezt javította.

    Ha akciósan be tudod szerezni akkor jó vétel :) . Ha nem akciós akkor meg szerintem (hangsúlyozom SZERINTEM) nem éri meg. Ja és erősen javallot min. gamepad de inkább kormány hozzá. Bill-el felejtős.

    Más: Remélem este a szokott időben lesz csapatás mer tegnap is odab*szott :D . Legalábbis bízom benne hogy végzek addig minden elfoglaltságommal :B .

    Ui: Na mire megírtam a hsz-t látom történés volt :D. 3000 pénzért csemege le kell csapni rá. Többet nem ér :D .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák