Új hozzászólás Aktív témák

  • kovi831

    aktív tag

    Ez a "bolond" ez a játék, esküszöm!
    Mondom felteszem XP alá, mert Win-7-essel néha beakad.
    Kimásoltam a Win7 C: Documents mappából a simbin összes beállítását és a profilokat Xp alá.Erre a játék akkor is létre akar hozni egy profilt, jól van létrehozom.Már az is érdekes, hogy Simbin/Race 07 helyett Race 07 install 1(de ezt is a másolgatások miatt) mappát hozott létre. Bemásoltam akkor a Race 07 install-ba a win7-es beállításait. Újra létre "akar" hozni egy profilt, ok legyen.Erre a következ mappa amit használ már install 2
    Az gond, hogy nincs kedvem egyesével mindent újra belőni, a Win7 meg egy nagy túró :W
    1024-es felbontáson is ugyanezt produkálja.

    SamuraiKenji: a problémát már megoldottam.

    Off topic:
    Csak azért mondom, hogy a win7 ilyen(lehet) mert pl. ha el inditok egy 720p filmet hirtelen beakad az egér, de akkor is ha böngészőt indítok, vagy valami mást.XP-n nincs ilyen problémám.
    Bár már azon gondolkoztam, hogy 4-5 vinyót 2 DVD-t nem-igen bír el az alaplap(M2N-E).
    A gépem meg nem új ugyan, kb. 3-4 éves konfig, azért nem olyan rossz.Bár lehet, hogy az egyik vinyó csinálja ezt, mintha lenne kisebb fagyás mikor el akarom érni(régen Xp alatt), aztán megmozgattam a szalagkábeljét,utána jó lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák