Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Findzs #167 üzenetére

    Nem tudom. ezeket úgy intézik, hogy sose tudd meg, sőt senkihez nem fordulhatsz panasszal, ha indokolatlan és önkényes eljárásról van is szó. Tapasztalatból tudom. 1x 7 napra kitiltottak, csak mert normálisan közöltem a "moderátorral", hogy nem kéne törölni a fél topikot 2-3 idióta hsz-ei miatt. Miután lejárt a 7 nap tiltás, közöltem az illetővel, hogy gratulálok és hogy valami önjelölt kiskirálynak képzeli magát, erre kaptam 8 napot meg a privát mailemre fenyegetőzést, amire válaszolni sem lehetett. Lejárt a 8 nap és a fickó levélben írt dumájából az aláírásomba tettem egy szövegrészt, ami a saját önkényes eljárásáról szóló beismerés volt. Mikor 1 nap múlva észrevette, azonnal örök bant kaptam olyan indoklással, hogy mit képzelek, hogy idézgetem, ez már több a soknál, hogy beteszem a dumáját az aláírásomba. Errefelé így mennek ezek, úgyhogy arról, hogy rt6 mit "követett el" sosem fogunk többet tudni, ha a PH-n múlik. Nem csodálkoznék rajta, ha bepipult volna és lelövi a szervereket. Egyébként nem tudom ezt sem. Ugyanis az sem derül ki mikor(tól) banolták. Én annyit tudok, hogy 2-3 napja nem megy, előtte még fent dueleztünk RocketfX-el.

Új hozzászólás Aktív témák