Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz ncc1701 #5410 üzenetére

    Ez nem az a játék. Szerintem felemelő érzés, amikor 500-as skillrating felett nyerni tudsz. Persze nem könnyű, oda azért már kell egy alapvető terv, még ha nem is túlságosan bonyolult.
    Néha előferdül noobstomp is, de az esetek jórészében nem szándékos, csak rossz helyre join-olnak. De már várom, hogy legyen egy gépem, ami nem 40 fps-sel viszi a gémet, mert mindig szívderítő olvasgatni a választékosabbnál választékosabb sírás-rívást gamechat-ben - amíg le nem tiltod. :DDD

    Mondjuk a szervezett div3-as TDM gyakorlást még jobban várom; pont pár nappal némethonba vonulásom előtt sikerült egy egész jó kis csapatnak összeállni (mid-lower high skill), azóta meg pangás van; netem is csak a napokban lett. :( Kezdenek előjönni az elvonási tünetek, így külön öröm volt, hogy szembesültem a ténnyel; nincs többé Prism, csak standalone kliens meg "update-elt" engine..

    De jön még kutyára dér, meg a monitoromra 120 Hz + 125 fps. :)

    Csak jönne már.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák