Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotho

    őstag

    válasz #10691584 #4198 üzenetére

    Így szokott ez lenni ha valaki (sokkal) jobb mint a többi automatikusan fölül a magas lóra :D
    De közel sem annyira drámai a helyzet mint gondolod. :N

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #10691584 #4198 üzenetére

    Kár, hogy nem screenshot-oltam anno a beszélgetést, mert nem én ültem a magas lovon, nem is én személyeskedtem, annak ellenére, hogy nekem volt igazam.
    A minimum, hogy szarkasztikusan (mégsem személyeskedve) reagálok, miután választékosan (és teljesen alaptalanul) lehülyéznek, és nem húzom be fülem-farkam. :U Ha nem random noob, hanem nemzeti válogatott player viselkedett volna így velem szemben, arra is ugyanígy reagáltam volna.

    Az, hogy anno, az ominózus beszélgetés idején ismertél-e vagy sem, számít valamit? Szerintem nem. Pontosabban de, csak nem úgy, ahogy gondolod. Lásd egy későbbi eset, amikor egy ma már nem használatos nick-kemmel játszottam, és jött felőled a cheater-ezés meg hitetlenkedés meg fuck így, faggot úgy, die amúgy, és miután beköszöntem, egyből megváltozott az attitűd. Kérdem én, miért?
    Nem tudom, te hogy nyomod, de Quake-ben én pont olyan vagyok az ismerőseimmel szemben, mint a totál ismeretlenekkel szemben.

    De most sem ismersz, különben nem írkálnál olyanokat, amiket.

    Akik tényleg ismernek (valamennyire), azok tudják, hogy nem vagyok olyan, mint amilyennek itt beállítani próbálsz (topikból pl. tepi meg W0lf) és ez a lényeg.
    Az ellenkezője; az az ember vagyok, akivel lehet órákon keresztül diskurálni beállításokról, hardware-ről, esetleg bármiegyéb, nem Quake-kel kapcsolatos dologról, vagy szimplán csak pantomimezni keel-ekkel és pusztulogni - skill-től függetlenül.

    Nem egy, meg nem két ember (de nem is három vagy négy) volt az évek alatt, aki megköszönte, hogy segítettem *.cfg-t írni / javítani vagy tanítgattam az alapokra vagy kis trükkökre, hosszú-hosszú órákon keresztül, teljesen ismeretlenül, holott nekem nem volt se igazán szórakoztató, se igazán "hasznos". De láttam, hogy jófej és gondoltam, segítek neki, hadd legyen több sikerélménye. És lett is.
    Egy közeli barátom pl. annak köszönheti, hogy anno volt egy évig hol laknia spanyolban (meg volt egy barátnője majd' egy évig, ugyanott - na, ezért még nem fizetett ki ;] :DDD ), hogy Quake (chat)-ben nem vagyok egy szánalmas nyomorék.
    TDM pickup adminok is biztos azért szoktak rámírni, hogy kéne még ember, mert egy elviselhetetlen, fellengzős fráter vagyok és se beszélgetni, se játszani nem lehet velem flame nélkül.

    Nekem a rosszmájúságtól, irígykedéstől, folyamatos sírás-rívástól (igen), okoskodástól, kötekedéstől, a "más szemében a szálkát is, magaméban a teljes tetőszerkezetet se" mentalitástól fordul ki a belem, de eleddig tűrtöztettem magamat, hogy ennek valamilyen szinten is hangot adjak a fórum keretein belül. Mert én már csak ilyen béketűrő és konfliktuskerülő ember vagyok - egy pontig.

    De mindegy is. Az általános attitűdöm a "haterz gonna hate" és az "it can't be helped". Ezek nagy igazságok, nekem meg semmi kedvem, hogy ezekkel egy bizonyos szintnél behatóbban foglalkozzak.
    Szóval részemről lezártam a dolgot, már így is vagy 1000 karakterrel többet gépeltem, mint amennyit kellett (vagy értelme lett) volna.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Findzs

    addikt

    válasz #10691584 #4198 üzenetére

    egyetértek

    Sotho #4200:
    vannak itt még olyan játékosok akik igencsak jól nyomják mégse arcoskodják tele a topikot

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák