Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Sotho #4150 üzenetére

    Sajna nem van award.
    Pörgött a böfgö. Meg a rail, meg a shaft. :D
    Viszont érdekes módon sirámkodás meg cheater-ezés nem volt. Vannak még csodák.

    Ez se vót rossz kör.

    ----

    Kidolgoztam egy taktikát Demon Keep-re. A lényege, hogy az alsó udvart tartom. Ott van ugya YA, 2x 25 hp, shard-ok és Battle Suit. Kapásból rálátsz 4 spawn-ra és a középső platform alól jópár ocsmány szög és szűkös rés van, ahonnan / amin keresztül lehet rail-ezni + tudsz lőni a dobbantókra is, ill. az RA-toronyra is.
    Fent ugye BFG + RA, ha meg para van, a pincébe visszavonulva egy 50-es bubi és még pár shard.
    Az alsó teleportkaput használva a bejárat valamelyik oldalára érkezvén megintcsak remek lehetőség nyílik hátbashaft-olni az embereket vagy más szögből rail-ezni a dobbantót használó player-eket.

    Ha megvan a Battle Suit, lehet menni felvenni a teleportot (item), ill. a lényeg; levadászni a Quad-ot (és begyűjteni azt is). Túlságosan mélyre a várba még azzal sem szoktam bemenni, leginkább csak a rail- és a shaft utánpótlásért, ill. a shaft YA-t veszem fel, ha éppen spawn-ol. Aztán irány vissza udvar felé, gyakran a pincét használva, hogy alulról közelítsem meg.

    Ha van kint hasonló taktikát alkalmazó egyed (akinek aim-je is van), sok játékos esetén az megnehezíti a dolgot, ilyenkor a következő powerup-ként a Quad-ot szoktam megcélozni, az segít visszaszerezni az udvar feletti kontrolt.

    #4151: :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák