Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz atidzsiforc #14197 üzenetére

    (#14199) atidzsiforc Oks. Majd megpróbálom smirglivel kicsit áttörölni a szenzort, hátha jobb lesz. Viccelek. :) Érne már egy egér vásárlás, de ilyen árak mellett... A sok kezdő hülyét még be tudják szívatni, hogy 26 ezres egérrel majd jobb lesz. Én is ilyen voltam, de most már.. most már rá vagyok kényszerülve, hogy kiadjak ennyit érte ha normális szenzoros+kapcsolós egeret akarok maganak. :(
    Nagyon megkívántam azt az M3-at. Olyan kecses kis formája van mint a Palvin Barbinak. :)

    Akkor polling rate-et visszaveszem 500-ra azt problem solved? De eddig nem jelentkezett ez a jelenség, pedig egy ideje már 1000-ra van állítva.

    szerk.: most gondolkodom, de nem is vagyok biztos, hogy 1000-en megy. Lehet 500-on. Meg kell néznem délután. Feltéve ha ez valóban számít.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • #10691584

    törölt tag

    válasz atidzsiforc #14197 üzenetére

    "amugy azzal a szenzorral (mlt04) szerelt ms egerek vmi 1.5 m/s-ot birnak max 1000hz-en szoval nem nagy csoda ha beakadnak(vatafakk :F) eros rangatasnal"

    Ez kb. sosem volt igaz, manapság pedig végképp nem az:

    (saját kép és az én WMO-m még csak nem is tartozik a jobb példányok közé..)

    Mellesleg rapha is biztos azért nyerte rendre a quakeconokat WMO-val, mert annyira gagyi a szenzora.. Cypher is elmehet a pits@ba ilyen alapon a retek kis WMO-jával, akárcsak tox. Mellesleg a többi modernebb egerem nem képes ezekre a HZ-ekre, kipróbáltam kinzuval és DA-val is (gyári driver installed/uninstalled opciókkal)

Új hozzászólás Aktív témák