Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz .LnB #13293 üzenetére

    Az előbb rendeltem elő. konzolokszervize.hu-n most 13 ropi, ingyenes szállítással. Szerintem nagyon olcsóbb egy jódarabig nem lesz.

    Igazság szerint várom, hogy hazaérjek munkából és egy jó cigi + kávé mellett kicsit nyüstöljem még. Tegnap beleplántáltam egy 5 órácskát, csak aztán jött az éjfél és csicsikálni kellett menni.

    A helyzet az, hogy egész fun. Persze lassú nagyon a mozgási sebesség, ez nagy bánat. Nincs strafe, szintén brühühü. A loadoutok is gázak egy "aréna" shooterben. Mert weapon pickupok legyenek. Hiányoznak a brightskinek is. Meg egy konzol és a hozzátartozó cfg, ugye.
    Azért bízom benne, hogy ezek idővel DLC / mod formájában világra jönnek. Ahogy egy rendes lobby és multiplayer menü is.

    DE

    Az utóbbi sok évben megjelent FPS-ek közül ez az egy olyan, amiben látom azt, hogy egy kis rajongói támogatással (mod / DLC / játéktechnikai javítások a tényleges arena shooter irányba) még valami egészen jópofa dolog is kisülhet belőle multiplayer-szinten.
    Persze soha nem lesz QW / Q3 / QL, még csak közelítőleg sem, de a modern idők lolCoD-on nevelkedett Vérpistáinak talán adhat majd egy ENYHE ízelítőt abból, hogy mitől tökös a quaker.

    Nem dicsekvés. Ténymegállapítás volt, hogy a 0 meg 1-2-5 frages totál játszhatatlan és undorító laghegy pixeltréből 20-30 frages multi-kill untouchable genocide harr harr lett egy driver hotfix után. A 45%-os shaft szépen átskálázódott ide is. ;]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák