Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz dudika10 #1256 üzenetére

    CA-ztam én épp eleget. ;) Főleg még a Quake III-mas CPM-időkben.

    Az alap, hogy nem ülök le komolyan team-based játékot játszani teamspeak és kompetens társak nélkül, mert különben 1 perc alatt 300-on van a pulzusom a degenerált emberek miatt. :)

    "Pont az a szép a CA-ban, hogy a kontrolt nem tudod felépíteni az itemekre. Pont ezért sokkal nehezebb irányítani."

    Ezt azért nem gondoltad komolyan, ugye? Mármint, hogy nehezebb irányítani, mint mondjuk egy TDM-et vagy CTF-et (most a duelt hagyjuk ki, nem vagy érdekelt annak mélységeiben - meg nem csapatjáték).

    "Egy CA nem egy fejben dől el hanem a csapattársak fejeiben együtt. Egy idióta és már szét is van szedve a csapat."

    Mint minden más csapatjátékban.

    "Amikor 1v3-ban kell úgy felépíteni a játékot, hogy még véletlenül se kapj 1-nél több ellent egyszerre."

    Ezt nem fogod tudni megcsinálni, ha komolyan játszó, összeszokott emberekkel hoz össze a sors (akik legalább a te skilled közelében vannak). Már csak azért sem, mert nem kell nekik az item-ekre figyelni (kivéve Quad/Invisibility), meg a fegyverekre se, mert mindegyik náluk van alapból. Ergo nyugodtan úszhatnak rád. ^^ Ne a public lámákat vedd alapnak, akik azt sem tudják, hogy létezik olyan, hogy csapatjáték.

    "És ha buksz egy kört nem bukod a következő 5-öt is azért, mert megerőszakol az ellen mivel nincs fegyvered."

    Ezt hívják item-controlnak és kényszerített spawn-nak. :) Ha meg okosan csinálod, akkor nem kell ennek így lennie és ez a lényeg.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák