Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Termigáßor

    aktív tag

    válasz Synthwave #793 üzenetére

    Hát úgy hogy feljebb állítottam a cap-et cfg-ből. :)) (ez nem QL hanem sima Quake 3, pontosabban ioQuake 3 amivel 125fps fölött sem romlik a fizika (sőt annak a frissítését is lehet állítani). Ki is kapcsolhatom capet, de akkor elszáll az fps az egekbe és szó szerint sír a videokártya (coil whine) - már egy 2008-as vga-val is 2000+ volt) Amúgy azért tettem 500fps-re mert egyrészt az eredeti 125fps egész számú többszöröse, másrészt többnyire 500Hz-en használom az egereimet is. Már csak egy 500Hz-es monitor kéne :DDD

    Na az jó lenne, ha tudnék gyakorolni valakivel! Majd egyeztessünk, csak előbb meg kell vennem steamen, mert amióta fizetős lett nem játszottam vele. Annyira totál n00b nem vagyok*, de egy kis gyakorlás sosem árt.

    * Nem tudom hova írjam fel a naptárba, mert nem vagyok pro játékos, főleg QC-ben nem, de első próbálkozásra hypnoval rakott össze duelben (UT-ból ismert pro, hacsak nem lopta vki a nickjét). Picit bánom, mert nem ismertem még a hősök képességeit, és az irányítással is küzdöttem, így nem álltam valami jól a sarat. (konkrétan feküdtem végig) Viszont - és itt jön a drámai fordulat! - bevittem neki egy övön aluli ütést gauntlettel, miközben rám rontott raksival, így magát csapta szét. Csodálkozott is, mi történt. Azt hitte bug volt a játékban...

    Jobbára ártalmatlan...

Új hozzászólás Aktív témák