Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frango13

    aktív tag

    válasz Synthwave #3242 üzenetére

    Azért amikor "F2P" lett, akkor sokan játszottak. Most már a Profik se nagyon játszanak vele. Cooller PUBG-vel, Cypher Fortniet-tal, Agentet is PUBG-n látom. Killsen OW-zik. Dahangot is OW-zni láttam. Valamelyik nap Raphat láttam játszani pár duelt meg Toxicot. Nem csodálom, hogy nem játszik vele a kutya se. Egy idő után elege lesz az embernek a várakozásból, hogy na majd a kövi patch, meg na majd akkor megint a következő...Alapjaiban f*s ahogy van. Nekem mindig a sperr difi jut eszembe a QC-ről. Az igazi mechanikus az nyersen a fizika törvényei miatt úgy működik ahogyan annak kell. Ez a Quake 3, Quake Live. A normális motorral "szereltek". Persze vannak -sportosnak mondott autókban- próbálkozások, hogy számítógéppel kalkuláltan próbálják leutánozni a sperr difit(Persze ez olcsóbb megoldás.), de az a büdös életbe nem lesz olyan, mint az igazi. Ez pedig a Quake Champions. A movement se lesz a büdös életbe olyan, mint az elődökben, mert direkt azt akarják "mesterségesen" más közegbe bemásolni.

    [ Szerkesztve ]

    :)

Új hozzászólás Aktív témák