Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz [NQD]Jericho #587 üzenetére

    Hát, ha neked a hangulat a fontos, akkor ezzel az erővel játssz csak a Quake 1-el, én meg majd ámulok a Q4 grafikáján. Igenis görbüljön a levegő a melegtől, húzzon a raksi kondeznzcsíkot, amibe ha beleszalad valaki, akkor sodródjon vele a csík, stb. Könyörgöm, a grafikai fejlődés a játékkészítők elsődleges célja. A Doom3-mal már közel fotorealisztikus szintre jutottunk. Nem szeretném azt látni, hogy ezek után visszalépünk. Fasza grafika mellett is lehet jó egy játék hangulata, sőt, számomra ez egyre inkább elválaszthatatlan dolog.
    Nem véletlenül készült kerek négy évig ez a rohadt Doom3 engine. Az meg nem igaz, hogy a Doom3-nak nem volt hangulata és az sem, hogy unalmassá és egyhangúvá vált. Én végig élveztem mind a 3-szor, ahányszor végignyomtam. Ha olvasod a PDA-t, meghallgatod a hangüzeneteket, megnézed a video disc-eket és odafigyelsz a részletekre, akkor lesz igazán teljes a sztori, de sztem maga a játékmenet is fergeteges volt. Mégis milyen mélyebb változatosságot várnak egyes gamer-ek egy, a Marson játszódó sci-fi horror játéktól? Vezessen a marine helikoptert, vagy száguldozzon a folyón egy motorcsónakban, vagy mi? Ez a játék kérem keményen a túlélésről és a kitartásról szólt (mind lelki, mind fizikai értelemben) és nem véletlenül volt olyan hosszú.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák