Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    Nahh helosztok... Ma nagyon jó napom volt, nem is csoda szünet előtti utsó sulis nap, és ehhez hozzá tartozik hogy az utolsó óra infó volt. A tanárunk Tombá régi Quakes még az 1el kezdte, ami fent is van az infótermi gépeken. Hát gondolta hogy már szünet jön miért ne, 3an: Tombá, Én, és Robi az 1ik haverom miért ne tarhatnánk egy kis Quake 1 retro partyt. Pár gyerek kérlelte őt hogy inkább honfoglalózni menjen inkább de ő azt mondta hogy dolga van és leült mellém és elinditotta a Quake1et... Szóval először is Coopban nightmaren teljesen végigvittük a gamet, amit én még soha nem tettem meg, ugynis elég régi game de hát most alkalmam volt rá. Tök vicces volt látni hogy egy tanár is hogy tud játszani... Meg kiabált hogy ne ne elém ne ide ne oda... Általában nem nekem hanem haveromnak... Szóval aztán mikor befejeztük a Coopot a jó öreg Deatmach jött elő, inditottam is a szervert és elkezdtük. Igaz hamar kicsengettek, de még kicsit nyomtuk... A dm végeredménye: A_Fiu(haverom): 2, Xelo: 9, Tomba: 4 - happy voltam mert igaz kevés időnk volt még igy is én nyertem, s főleg azért örültem mert kicsit földbedöngöltem Tomibát.. :D Persze amikor nem játszunk csak beszélünk róla nagy a szája... Most megkapta.. Csak ennyit akartam leirni, nem volt kedvem és ti sem néztétek volna jó szemmel ha nyitok egy Q1 topicot.. Jó kis nosztalgikus nap volt... (meg persze Tombanak előnye volt mivel ő tudja hol vannak a quake jelek aztán meg futhattunk...)

Új hozzászólás Aktív témák