Új hozzászólás Aktív témák

  • Sundesz

    őstag

    válasz Ocarina #173 üzenetére

    Múlt héten lettem Vita tulaj, pár kérdésre tudok válaszolni.

    Kontrollerként nem lehet használni, viszont Remote Play módban tud a PS3 játékot streamelni a Vita-ra, iyenkor az egész PS3 menü, illetve a játék a Vita-n jelenik meg és azzal irányítható. Sajnos ezt a funkciót egyelőre kevés játék támogatja, én a Zuma-val tudtam kipróbálni, illetve még a Bejeweled 2-vel megy, de komolyabb játékkal sajnos nem (még). De ugyanígy lehet videót és képeket streamelni a PS3-ról.

    A böngésző elég gyorsan betölti az oldakat, ahogy írták is. Zoom is gyorsan működik, és ha nincs nagyítás az oldal scrollozása is folyamatos. Viszont ha nagyítva lépkedünk az oldalon, akkor egy fél másodperce várni kell a betöltődésre.

    Van dedikált Facebook és Twitter alkalmazás a gépre (Store-ról lehet letölteni), utóbbi jó gyors is. Ezen kívűl van még Flickr és Foursquare is. Ezek mind az UK Store-ra vonatkoznak, itthonival nem tudom mi a helyzet. YouTube sajnos felejtős, de ha hinni lehet a Sony-nak, dolgoznak a megoldáson. Ja, még Google Maps is van a gépen.

    Én 1 napig memkártya nélkül használtam és ilyenkor a kamerát, a videóappot és a zeneappot sem lehet használni. Játékokról nem tudok nyilatkozni, mert nem vettem hozzá dobozosat, illetve memkártyára szedtem le. De a dobozukon fel van tüntetve, ha igényel memkártyát, és a nagy részük igen.

    Hörcsög Powa'

Új hozzászólás Aktív témák