Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Deck #1713 üzenetére

    Hát ez az. Ps-re ha úgy van 7kért már AAA címeket veszel. Itt a Zelda még mindig teljes árú 19k. :D Írták is a topikba, hogy itt akcióra ne várjak.
    A használt piac kicsi. Minden tartja az árát brutálisan, ami jó mondjuk. Szóval kiszállni az egészből nem nagy bukó. Csak hát ott az a masina, aminek a teljes doboza akkora kb mint a PS4 pro. És annyiba vagy többe kerül.
    Lehet szeretni, látom én is benne a cukiságot. Gyerekeknek meg főleg. De bakker. Az a grafika... Meg az egész. No nem fikázom, félre ne értsetek. Mindennek meg van az ára, el kell fogadni, és alkalmazkodni hozzá, én ezzel tisztában vagyok. Csak a Ps4 után nekem ez az egész fura. Például én handled módban nem használnám. Gondoltam én... Aztán mikor most kipróbáltam, hát azért jópofa dolog az is. :)

    Velem is van a baj egyébként. Az árazáson felül.Mert ugye onnan indultam, hogy a konzol szar. Nem kell konzol. Aztán most only Ps4-es vagyok. És akkor oda tartok, hogy két konzolom is lesz?! Nem tudom ezt feldolgozni. :D

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák