Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisJack

    aktív tag

    válasz DM-Fan #8427 üzenetére

    A Killzone tömény akció, de ettől függetlenül többször is végigjátszható, sőt nekem így második nekifutásra sokkal jobban tetszik mint elsőre, megszoktam már az irányítást és sokkal jobban átjönnek a pörgősebb akciók, néha tényleg tömör-gyönyör! Amúgy leginkább a Black-hez tudnám hasonlítani PS2-n.

    A Bioshock másról szól, folyamatosan fejlődik a karakter, upgradelhetők a fegyverek is, sztem egy kicsit meseszerű, de tartalmilag biztosan többet nyújt a Killzone-nál, többről szól a darálásnál. Más kérdés hogy nekem nem jött be az az egész ötvenes évek feeling, de az csak az én gondom.

    A Killzone irányításáról annyit, hogy én is tekergettem az érzékenységet rendesen, ha túl érzékeny akkor nem lehet pontosan célozni, (vagy inkább sehogy) ha visszább veszem, akkor pedig tetű lassan fordul meg. Valahol a közép és a max. érték közt érdemes próbálkozni szvsz.
    A demot nem próbáltam, de szerintem ugyan az lehet.

  • szasanyi

    félisten

    válasz DM-Fan #8427 üzenetére

    Nekem sosem lesz olyan gyakorlatom, minta egérrel céloznék az tuti. Öregszem no, bizonyos területeken már csak korlátozottan vagyok fejlődőképes. :)
    Killzone 2 irányítását meg kell szokni, de rossznak nem mondanám. A gyárilag beállított középérték tűnik ideálisabbnak, legalábbis sokszori állítás és próba után erre a megállapításra jutottam. Ugyanis kissé lassabb, de teljesen pontos célzást biztosít... főként ha a végén picit kell mozdítani, hogy éppen homlokon lődd a Hellgast fattyát. :D Itt "súlya van" a fegyvernek, mondhatni: így reálisabbnak tűnhet a célzás.
    Bioshock király, ki ne hagyd, mert jobb mint a PC-s verzió! Ha ilyen anomáliák vannak nálad Killzone 2 téren, ez biztosan jobb választás lesz neked. Sajnos azt nem tudom mondani, hogy nem csak jobb (igaz más műfaj, és mivel ízlések és pofonok ugye...) de időtállóbb is a Bioshock, tekintettel arra, hogy csak egyjátékos és multi sincs.
    Van egy teljesen újszerű, hibátlan példányom amin a fólia is rajta van. Gondolkodom eladjam-e, így ha még nem vettél és érdekelne keress meg priviben! ;)

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

  • orkester

    senior tag

    válasz DM-Fan #8427 üzenetére

    Bioshock szerintem is kihagyhatatlan. Ugyan KZ2-vel még nem játszottam, de előbbit én is be akarom szerezni hamarosan, mert sajnos még (xboxon :B) csak kb. 2/3-ig jutottam.

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák