Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz arty #80013 üzenetére

    Atyaég. Nem semmi magyarázó videó (külön pont a drámai zenének), 10 percet belenéztem de ezt tuti végignézem majd eddig is tudtam, hogy a neten terjengő hajszáírtős hőpisztolyos megoldás kb. semmit se ér 1-2 kivétellel de bele se gondoltam ennyire amit itt mondott.
    PS működése 70-80 fok is lehet. Forrasztóanyag kb 350 fokon lágyul ÉS a chip pedig már elpusztul ennél sokkal kevesebb hőtől is.

    vm93hun:
    Közbe megvettem a FAT gépet is, problémák ellenére is megérte mert patika kontroller és 5 játék (nem fifa) volt hozzá PS2 áron. [kép]
    Bontatlan a gép de bővítve van egy 500 gigás merevlemezzel. Bekapcsol, olvassa a lemezt játék indításakor multifunkcióssá válik a gép mert hajat is lehet szárítani vele játék közben egyből léptem ki a kezdőlapra az eladónál. Elmondása szerint így használta már jóideje. :N
    Legjobb pedig most jön: CECHG04, 7C dátumkóddal. :DDD Instant szedem szét tisztításra, pasztázásra ahogy lesz időm addig be se kapcsolom. Max elhalálozik utána is. De a gép hibásan, kontrollerrel, játékokkal ér annyit mint amennyiért vettem működőképesen.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák