Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janix12

    aktív tag

    válasz bwoay #7377 üzenetére

    Nem vagyok elfogult a sony felé,de...
    Volt ps2-es gépem egy ideig gyári, majd 4-játék végigtolása után csippelés + hdd belerakás 40Gb, ezekután 6-játék folyamatosan ment rajta... nem volt vele gondom soha...
    Aztán jött a 102cm-es tv, a ps2 képe nem volt éppen élvezhető minőségre, hát úgy döntöttünk xbox360 lesz belőle, csak azért mert flesselni lehetett és lehetett írni a lemezeket s..rásig. Megérkezett az xbox... 5nap kungfu panda 7-nap grid 1nap fear2 p.o. majd egyik délelött 3 piroskás led jelezte hogy valami nem oké... :(
    Javittatás persze a fless miat no gari.... 10-rongyért megjavítva + hüttésmód...
    Úgy döntöttem ennyi elég is belőle, felraktam egy aukciós oldalra és eladtam. Vettem egy ps3-at és aztkell mondjam .: halkabb szebb megbízhatóbb éa a szolgáltatásai messze túlnyúlnak az xbox határain.... evvel egyidőben úgy döntöttem megveszem a gyári játékokat hozzá....
    Gears of War? megvan az ut3 pc-re játszok vele egy kicsit és máris nem hiányzik... :R
    Röviden összefoglalva.. inkább ps3 drága lemezekkel mint xbox 3havonta szervízbe rohangálni....
    Természetesen ez az én véleményem és nem akarom senkire rátestálni..
    Ha ezzel valamelyik xbox tulajdonost megsértettem, ezúton is elnézését kérem.. :R

Új hozzászólás Aktív témák