Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58000384

    törölt tag

    válasz A`rpi #68173 üzenetére

    Köszi a részletes írást :) A sztori, meg úgy az egész nekem jobban tetszett az előző részében, ez szerintem elég unalmasra sikerült. Menj ide, ölj, rúgd az ajtót, menj oda, ölj, rúgd az ajtót... az autós rész tetszett a legjobban :D

    A multi meg talán azért kelt életre újra, mert egy időben akciós volt a játék. Mikor én játszottam, akkor 15 fő is elég nehezen jött össze, a végén pedig egyetlenegy szerveren sem voltak, amit talált a játék (ezt akkor fórumon meg is erősítették mások). A lag még egy dolog volt, de azt is rosszul csinálták meg, hogy hova rak le a játék multiban. Többször volt, hogy lerakott 2-3 ellenfél elé, vagy a tűzpárbaj közepébe.

    A trófeákat kb. ismerem, nem egy volt olyan, ami csak a játékos idegesítésére szolgált :D Legalábbis az általad említett pendrive-os módszer szerintem pont ilyenre van.

    Na mindegy, a multi akkor ezek szerint még megy, bár már amúgy sem játszanék vele, elég volt anno :D

    A Crysis 3 megvan, annak csak az a baja, hogy jól be tud szaggatni, meg az elsimítás hiánya miatt a távoli bokrok, fák nagyon rondák. A multit nem próbáltam.

    Sirandrish: Persze, a szép, gyors GTA V (játszhatsz huskyként), vagy a Witcher 3 esetleg? :) A konzolok ilyenek, egy idő után porosodnak, aztán megint el lesznek indítva. Ha egy PC porosodik, akkor nem csak a játékot hanyagolod.

    Wii U? Na, tudtam én, hogy mégis érdekel az új Starfox :DDD

Új hozzászólás Aktív témák