Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Elims #59813 üzenetére

    "akkor a màsodikért mar nem adtam volna pénzt."

    Ha karácsony alkalmából elajándékoznád, és tudok adni egy címet :P

    Viccet félretéve...neked is azt tudom javasolni mint rezuhunak. Neten olvasd el az egy storyját..ha ez megvan akkor mehet a lemez frizbinek a kutyának, és kezd el a 2-t. Az sokkal, de sokkal jobb :K

    HaJózsi Nem szükséges..viszont ha csak a story miatt játszanád akkor vedd meg a 4et..most az valami 2K körül mozog storeban. Annak is jó a storyja és ha esetleg megtetszene a GTA érzés akkor 7500ft-ért használtan már bárhol megkapod az 5-t is :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • #58000384

    törölt tag

    válasz Elims #59813 üzenetére

    A lemez körkörösen tartalmazza az adatot. Ha valamit az olvasó nem tud olvasni, akkor újra próbálja (a fej marad, hiszen a lemez pörög). Ha megint nem megy, akkor lelassítja a lemezt és megint megpróbálja. Ha sikerült, akkor felgyorsítja, ha nem, akkor lemegy 1x-es tempóig is akár. Ez semmit sem árt a fejnek, csak értelemszerűen megakad a film/játék addig, amíg nem sikerül pufferelni. A BD-nek meg a kisebb karcok nem ártanak.
    Még ezer éve voltak ezek a tévhitek, hogy a legjobb a 4x-es CD olvasó, mert az tuti nem hibázik és hosszabb az élettartama (újságokban még az is le volt írva, hogy mivel lehet leszabályozni a 12x-es meghajtók sebességét). Nem muszáj nekem hinni, de az olvasók ellensége nem a karc, hanem a por. A super slim ráadásul elég rosszul zár, nincs tálcája, ezért jobban porosodik. Előbb fog a lézerdióda kiégni, mint a fej és a motor tönkremenni (na jó, régen a DVD hajnalán a Samsung meghajtóknak nagyon rossz hírük volt, meg a PS2 sem a legtartósabb darab volt, de ettől még a tények nem változnak, azóta eltelt 15+ év).

    Sirandrish: Szerintem is tetszeni fog :K A Nexus-ra meg vadászok még, mert horror áron fut mindenhol.

    Apropó, látom megint jött egy fegyverpakk (meg képesség) a TLoU-hoz. Örömmel tölt el, hogy újabb elemek lesznek a menüben, amikhez nem férek hozzá, de mások ellenem tudják használni. Nekem az ilyen DLC-zős dolog nem tetszik, minden szirszarért fizetni kell :(

    [ Szerkesztve ]

  • Shadowfax

    addikt

    válasz Elims #59813 üzenetére

    Köszi a választ!
    Igazából már régóta gondolkodom ezen, hogy kellene valami jó kis mikrofonos fejhallgató a PS3-hoz, mert azért nem lenne hátrány, ha haverokkal pl. a COD-ban Survival/Safeguard-nál hallanánk egymást.
    Van amúgy egy ilyenem, ami ezek szerint egy ilyen usb-s hangkarival a PS3-ba dugva működne?
    Mert akkor óccón megúsznám a dolgot. :D

Új hozzászólás Aktív témák