Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Blaise #48278 üzenetére

    És ezt psről kell beböngésznem és bejelentkeznem?? Bocsi ha hülye a kérdés de nem nagyon járkálok fel még gépen sem sony oldalára belogolni stb...plust is ps3on aktiválom be mindig.

    Ááá pedig 1Tat néztem volna ki...nyilván 7200est és WDben elvileg ha van nekik.... kisebbet nem vettem volna már, hogy majd megint megkapjam, hogy.... no enough space :) :)
    Körül kell néznem akkor....750es meg már eléggé megy ki...500as meg 1T a jellemző már csak vagy ár/érték arányban nem éri meg a 750es.

    Tégla: Igen...most pakolom át a kecóm és majd most vezetem el normálisan a géphez is egy UTP-t. Normális net max ebben merül ki hogy wifizek...digi 80/25 fölé már nem tudok menni :) Ha még ki is hasznáná a ps..jajj de cép lenne :)
    Hát én már csak ilyen gyűjtögetős életmódot élek :) Nem tartok meg minden vackot ami pluson van...mármint ami nem érdekel vagy elérhető nekem főleg jobb grafikán pcre és el is bírja a masinééé akkor nyilván nem tartom meg ps3ra....csak annyira kevés időm van egy ideje, hogy mire befejezek 1 játékot már vár másik 20 :)

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák