Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz NeoExDeath #28798 üzenetére

    1. Az online játék egyelőre még ingyenes. Lényeg, hogy a játékokat újonnan vedd, mert újabban sok játék online pass-os, azaz van hozzá egy kód, amivel tudsz multizni és azt csak egyszer lehet felhasználni. Ha az első tulaj már felhasználta és Te megveszed tőle a játékot, akkor Te már a játékhoz kapott kóddal nem tudsz aktiválni. Viszont utólag is lehet online pass-t vásárolni az adott játékhoz a Store-on, csak az ugye plusz pénz.

    2. A PS3 konzol játékok tekintetében nem régiózáras, tehát a játék amerikai, európai, stb. kiadását is tudja futtatni bármelyik PS3. Egyetlen jelentősége van a régiókódnak: csak az adott régióhoz tartozó Store-ból tudod letölteni a játékhoz a kiegészítőket. Így pl. egy EU-s (2-es régiós) játékhoz az USA Store-ból nem tölthető DLC, erre oda kell figyelni, ha kiegészítőt vásárolsz a játékhoz, mert nem mindegy, hogy melyik Store-ból veszed. A Store ugyanis engedi kifizetni és letölteni a lemezedhez nem passzoló DLC-t is.

    3. Nem probléma, a Move Edition-nak mennie kell normál kontrollerrel is. Én a simát vettem és a telepítéskor letöltött frissítéssel rögtön Move Edition lett a játékból, mégis tudtam vele játszani, pedig nincs Move-om. Ki lehet választani, hogy kontrollerrel, vagy Move-val akarod irányítani.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák