Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz DM-Fan #26665 üzenetére

    Jelenleg T-home net készülédik (160mbit, jövő hét vége felé hozzák) ebből álló sokaság áll elméletileg rendelkezésre. Gyakorlatban Matroska 720p van készleten és a jövőben 1080p ami várható, akár brayen is. Említett a szerződéskötéskor, hogy lesz lehetőség jobb digitális TV anyagok vételére is, ez bizonyára még elég foghíjas szolgáltatás, legalábbis ami a Magyar adókat illeti.

    Jóska barát, Máóúnika, stb nem lesz. Max a párom megnézi a szokásos kis barátok közt epizódot, ha el nem alszik közben és akkor tölthetem...

    Nézési távolság? Végül is flexibilis vagyok, mert a szobát még nem rendeztük be véglegesen.. mi lenne az ajánlott, ami még élvezhető egy nagy (106+) kép méret esetén?

    3D ahogy látom még tényleg egy igazi parasztvakítás. Beépített lejátszót nem igénylek, arra ott a PC és a PS3. Tudom, jobb lenne egy asztali, de számomra előny, hogy a konzol a hálószobában figyelhet és a szomszéd szobából "cseni" neten az anyagot... egyenesen az PC/Laptopról. Természetesen ha árban nincs lényeges különbség akkor előny, ha mindezt egy usb-ről is tudja a TV, de valahogy megszerettem az okosított fat 60ast és szeretném felcsüngeni hasonlóképpen a falra (szoba design és hűtés support is várható) a TV mellé..

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák