Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz DM-Fan #25875 üzenetére

    pontosan a korszakalkotósága miatt szerettem meg ennyire. az ár inkább meghat, minthogy van-e rajta magyar szinkron és / vagy felirat. mindenesetre neked is gratula hozzá :)

    a régebbi kiadványoknál is azért egy 1,5-2x szorzó árban elmondtható a kintről rendelt példányokhoz képest. az újaknál meg mégjelentősebb, valamint az sem mindegy, hogy mennyi az annyi, mihez képest kell nézni a 2x-et. pl: kintről előrendelésben Star Wars BD collection 20-22k (aktuális GBP árfolyam ugyebár...), itthon ugyanaz 40k lesz, és ahogy néztem ahol meg lehet rendelni, kb az jött le, h "örüljünk, h csak ennyibe kerül". sajnos vicc az itthoni árazás.

    jó, van 1-2 film, amit itthon fogok megvenni, főleg Disney BD-k (pl Aranyhaj), de azok olyanok, hogy megérdemlik szerintem a +pár k-t a szinkron miatt.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák