Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz bwoay #1826 üzenetére

    Tőled, de nem mondtad meg, hogy a falon mászva lehet továbbmenni a pályán! :D Látszik a fal színén és mintázatán hol van ilyen, úgyhogy ez már nem adja fel. :P
    DE most ott járok, ahol két nagy vízilóorszarvú mittomén mi húzza az épületet :F , illetve húzná de állnak. Oda is alulról kell felmászni, jönnek csúna kutyusok még bácsik, azokat eldádáztam, és lelőttem a szemközti részen 3 nyilast. És nem tudom hogyan lehet átjutni a másik (szemközti) oldalra, ahol a három nyilas állt, mert a távolságot nem tudja átugrani Kratos. :U Feszt leesek, és meghalltam kb. 127x. :W Más lehetőséget nem találok, bár visszamentem az udvarra ahonnan érkeztem, de az zsákutca. Hm? :U
    DMC4 előtt nem volt más, és asszem ebből nem is lesz. Én nem főállású gamer vagyok, akinek még fizetnek is ezért. Van tisztességes munkám (tudom, hihetetlen mai napság :D ) meg családom, így amiről te beszélsz az egyszerűen kivitelezhetetlen. Mással se kéne foglalkoznom, ha be akarnám hozni a lemaradást konzol játékok terén. Talán ha mégegyszer 17 éves leszek elkezdem. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák