Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz f27 #13863 üzenetére

    A méretekből nem következik egyértelműen, hogy egyik vagy másik játék szebb. Jó példa rá a Tekken 6: 20 giga PS3-on és 7 Xbox 360-on, ami kizárólag a PS3-on HD minőségű és ezáltal jó sok helyet foglaló videók következménye. 7 giga játékhoz hozzácsaptak 13 giga videót :) Ettől a játék nem lett szebb, bár az átvezetők nyilván más minőségi kategóriát képviselnek egy megfelelő megjelenítővel. Hogy a GA-nál mi a méretbeli különbség oka, azt nem tudom, de mindkét platformon egyforma ronda és még ráadásul szar játék is :)

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz f27 #13863 üzenetére

    Na, puff, most kiragadtál egy játékot a sokból, amelyik pont PS3-on nagyobb méretű. Most jöjjek azzal az ellenpéldával, hogy a Motral Kombat vs. DC Universe Blu-Ray-en meg van kb. össz. 3 GB adat? Nah. ennyit a méretekről. Megnyugtatlak, a legtöbb PS3 játék nem tölti ki közel sem a BD-t.

    A PC-t illetően megintcsak el vagy tájolva: nem kell 200-300 eFt-ot költened PC-re, hogy durva mutatványokat láss. Jó lesz az 130-150 eFt-nak is! Miért ne nyújtana olyan élményt, mint egy PS, ha ugyanazon a kijelzőn játszom, ugyanazzal a játékkal (csak ugye jobb minőségben) ugyanolyan kontrollerrel is akár? Nem értem. Azért ne túlozzunk már, ha fél millás asztali gépet akármikor is lealázott egy PS3, akkor ott valami nagyon nem volt rendben azzal az asztali géppel. Milyen gép volt az? Hűtőgép?

    Itt nem az élsimításokról, szűrésekről beszéltem, de akár beszélhetnék arról is. Ha olyan erős a PS3 hardver, mint amilyennek leírod, akkor miért nem várható el tőle, hogy simítson élt, alkalmazzon szűrőket? Vagy jó, ok, ne szűrjön, nem simítson, de futtasson 1920x1080-ban mindent és ahogy írtad, nem kell a szűrő sem, meg a simítás sem. Miért nem teszi? Mert alapból gyenge hozzá a hardver.

    Ja, és az Yellow, nem pedig Yellov.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák