Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz PhoenixK #9880 üzenetére

    Akkor hadd fordítsam meg:

    Nekem többek közt azért van pénzem a PS3-ra meg az 50"-os plazmára, mert van türelmem két hónapot várni és nem teljes áron játékot venni, ezzel is lehet hosszú távon spórolni, nem keveset. Ugyanígy vagyok a DVD-kkel, a ruhatárammal, a PC-mmel, mindennel. Ha mindenből rögtön a legújabb kell, mert villogni akarsz, hogy milyen trendi vagy, akkor többszörösébe kerül minden. Nekem spec. többet ér, hogy mindenből minőségi cuccom legyen és pl. ne 22"-on kelljen játszanom, még olyan áron is, ha egy évvel később tudom csak megvenni a plazmát kb. az eredeti árának harmadáért. Ennyit az értékrendről, mindenkinek másmilyen.

    Ha neked az, hogy valaki elmondja valamiről a véleményét a "topic teleszemetelésének" minősül, akkor a fórumozás nem neked való. Ellenben a "Ha nem vettél még Uncharted 2-öt minek van PS3-ad?" típusú hozzászólások nem a kulturáltságról tesznek tanúbizonyságot. Ezt mertük kifogásolni többen, mea culpa, majd jó mélyen elbujdosok. Éljenek a türelmetlen, 55 cm-es CRT-TV-n játszó fanatikusok!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák