Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Megcsináltam az utolsó nagy kupát a Grid Autosport-ban egyébként. Azért sejtettem hogy semmi nem lesz a stáblista után,de reménykedtem hogy hátha megnyit valami bónusz dolgot,de nulla cuccot adott,csak visszalépett a főmenübe... A játékról csak annyit hogy egész jó lett,tele van tartalommal sokáig lefoglalja az embert,de sajnos egy idő után baromi unalmas lehet. Pl. az Endurance versenyek végén már ugyanazok a pályák ismétlődnek,azért fura hogy mást nem raktak ott bele.
    Negatívum még:
    - a buta A.I. mert nem csak hogy olyan mint a GT-ben hogy egy bizonyos úton be vannak programozva és azon mennek mindegy ha beállsz eléjük vagy sem,de csalnak is. És igen a "gép sose csal" de ezek bunkó csalók,mert van hogy egy kanyarban full neked mennek vagy egy egyenesben megpróbálnak kiszorítani...
    - Van hogy ad a pálya levágásáért penalty-t,de sokszor olyankor is ad amikor nem kéne,bár ez nem olyan sűrű probléma.
    - Szerintem sokszor irreálisan nehéz a játék,tudom ez hülye negatívum,de volt hogy easy-n is sokszor elp*csáztak úgy,hogy csak néztem :D
    - Nincs a karrier módban kocsiválasztási lehetőség,ettől is kicsit unalmassá válhat. Csak vannak szponzorok akikből úgyis mindig a több xp-t adót választod ergo mindig ugyanazon kocsival mész,persze a későbbi kupáknál már gyorsabb autók vannak,de jobb lett volna ha saját magunk választunk verdát.
    - A csapattárs borzasztó hülye,semmi értelme nincs,hiába parancsolod meg neki hogy törjön előre,szarik rád. Egyedül amikor már a leghíresebb szponzorral mész akkor bezzeg mindig mögötted van második helyen,de a gyengébbeknél állandóan hátul kullog.
    Na ennyi. Kicsit hosszú lett bocs. :D Csak azt mondom a Grid 2 ezerszer jobb volt,de azért ez a rész se lett pocsék csak azért sok kis hülye dolog lett benne. Az Open Wheel versenyek voltak a legjobbak (Indy Car/Formula),meg a Tuner rész a driftekkel szerintem. Még a single trófeákat megszerzem azt ennyi,az online trófeákkal franc fog vacakolni. :D

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák