Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Elims #48409 üzenetére

    ahogy dilipok is írja külföldi címhez amivel az uk accodat csináltad nem tudsz hazai bakkártyát rendelni( illetve rendelni tudsz csak max benyeli a zsetont rajta ), mert lakcím-bankkártya stb adatot egyeztet...ezt azért hidd el jó pár 100 felhasználó kipróbálta az évek alatt... simán kell venni iceakos-tól egy feltöltőt azt beírod és ennyi.... iceakos nagyon jó árakkal dolgozik, én fordítva kérdeztem volna, hogy a store mennyivel rosszabb mint iceakos :) :) én is mindig tőle veszem

    ami meg a letöltést illeti, ha plusod van az auto update szinkronizálja a játékmentéseket-achikat... + letölti vagy patcheli ha olyan cucc van a gépeden amihez friss tartalom jött ki.... ezt te állítod be mikor csinálja és ha nem nyomod le a főkapcsolót ergó egy hosszabbítónál vagy húzod ki a konzolt akkor abban az időben bekapcsol és szépen megcsinál mindent... majd vissza kikapcsol...

    dilipok felmegy a netre megnézi mi kell neki, lévén nem fogja 2 percre bekapcsolni a konzolt ha gépen is eléri..majd ha megvan mi kell neki az aktuális frissítés alatt a gép már látja hogy ,,meló van gyerünk tölteni a red dead redemption 2-t " :D :D :DD :DD és kész.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák