Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghard

    őstag

    válasz mikka07 #46703 üzenetére

    Jól gondolod, semmi szükségem jelenleg boxra a pc és ps3 mellett. Erre akkor jöttem rá, amikor egy alan wake nevű förmedvény és egyéb fenomenális játékok miatt beszereztem egy boxot, de ennek már 4 éve.
    Nemrég 1 hétre kértem el havertól a boxát, hogy a halo felújított részét végigjátsszam, meg ha már elkértem, akkor megnézem az új geow és forza horizon részeket, mert valamiért a forum szent népe szerint mindegyik eszméletlen. Hát nem az, a halot végigvittem, a geow meg a forza semmivel sem több, mint a többi tucatjáték.
    Viszont a válaszod sehogy nem indokolja, hogy miért is jobb csereberélni, mint egy kábelt rádugni.
    Egy mini usb csak van otthon mindenkinek, ha nem, akkor 100ft egy ilyen. Vevőegység persze, bluetooth 600ft egy asztali géphez és nem csak a box kontrollerhez jó.
    Magánvéleményről meg annyit, ha psen lemerül a kar akkor onnantól pcn játszok vele kábelen, ami eddig pcre volt kötve az megy át psre, és így tovább. Nincs szükség elemre, meg környezetszennyezésre.

    Hirtelen olyan déjà vu érzésem támadt... Ja, persze, megint a PH! forumon vagyok :(

Új hozzászólás Aktív témák